O nás

Liberecká firma LIBEA, s.r.o. byla založena v roce 1994 jako textilní, výrobní a obchodní podnik. Výrobní program společnosti tvoří výroba vlajek, praporů a transparentů. Od roku 2000 je LIBEA, s.r.o. aktivním členem České vexilologické společnosti, která se zabývá studiem vlajek a praporů. LIBEA je jedinou firmou v oboru, která je držitelem značky kvality CZECH MADE a to nepřetržitě již od roku 2004. Ke 100. výročí vzniku samostatného státu vyrobila naše společnost největší státní vlajku České republiky, která byla zapsána do České databanky rekordů v lednu 2018.

S nabízeným sortimentem vlajek a ostatních produktů se můžete seznámit na stránkách internetového obchodu www.libea.cz.

PUR pěna = molitan

Významným zaměřením v činnosti společnosti LIBEA, s.r.o. jsou výrobky z PUR pěny, tedy z molitanu. Nabídka zahrnuje  molitanové desky a matrace, akustický molitan, molitanové vodní a vzduchové filtrace (např. biomolitan) a různé typy molitanových přířezů na zakázku.

Bytový textil

V rámci programu bytového textilu LIBEA, s.r.o. nabízí přikrývky a polštáře, přehozy, deky, televizní pytle, ložní povlečení, prostěradla, ručníky a osušky, ubrusy, utěrky a další textilní zboží.

Kontakt

Libea, s.r.o
Za Cukrárnou 534
463 11 LIBEREC 30 – Vratislavice nad Nisou
E-mail: info@libea.cz
Telefon: +420 485 160 520 – spojovatelka

Provozní doba Po-Pá :
8.00 – 16.00 hod.

LIBEA s.r.o. je zapsána u Krajského soudu v Ústí nad Labem, pod spisovou značkou C 8226.