O nás

MOLITANY.com provozuje Libea, s.r.o.

molitany, PUR pěny, akustická pěna, molitanové filtrace, řezání molitanu na míru a zakázková výroba matrací

My jsme LIBEA

Liberecká rodinná firma LIBEA, s.r.o. byla založena v roce 1994 jako ryze český textilní výrobní a obchodní podnik.
Její kořeny sahají až k národnímu podniku Bytex, Vratislavice nad Nisou. Tento textilní koncern zaměstnával svého času přes 8000 zaměstnanců a byl dominantním výrobcem bytového textilu a koberců v tehdejším Československu.
V současné době stojí podnikatelské aktivity naší firmy na 3 pilířích, které oborově nikoliv náhodou navazují na historii firmy.
Jedná se o potiskování textilií – výrobu vlajek a obchod s bytovým textilem a molitanem.

Rychlé vyřízení

Zboží skladem odesíláme obratem.

Široký výběr

Na našem e-shopu najdete, co hledáte.

Odbornost

Víme, co prodáváme. Umíme vám poradit

Profesionalita

Náš team odborníků je tu pro vás.

Kontaktujte nás

PUR pěna = molitan

Předkládáme vám nabídku výrobků z PUR pěny – molitanu. Naše nabídka obsahuje molitanové desky různých typů, akustický molitan a molitanové filtrace. 

Molitan na míru, cenově dostupné matrace na zakázku, matrace do aut, karavanů a hausbótů zhotovujeme také na zakázku.

Naše nabídka zahrnuje molitanové desky ze standardní PUR pěny nebo ze studené pěny či z paměťové (líné) visco pěny.  Nabízíme rovněž certifikované molitanové desky se sníženou hořlavostí. Vedle toho u nás naleznete akustické pěny v různých tvarových provedeních (jehlan, pyramida, vlnka, nop, profil V). K molitanům navíc nabízíme čalounická lepidla na molitan.

Pojené molitanové desky typu RE z drcené rekonstituované pěny jsou vyhledávané pro své vynikající izolační vlastnosti. Skvěle se uplatňují jako zvuková i tepelná izolace. 

Speciální nabídku tvoří  filtrační pěny.  Pro vodní filtraci (biomolitan) se používá filtrační pěna etherového typu v modré barvě v jemnostech (pórovitosti)  PPI 10, 20, 30 a 45. Pro vzduchovou filtraci nabízíme filtrační pěnu esterového typu v černé barvě v jemnostech PPI 20, 30, 45, 60 a 80. 

Bytový textil

V našem e-shopu molitany.com naleznete rovněž širokou nabídku bytového textilu. Společným nákupem můžete ušetřit na přepravě. V nabídce bytového textilu naleznete ložní povlečení, prostěradla, přikrývky a polštáře, přehozy na sedačky, deky, ručníky a osušky, ubrusy, utěrky, dětský bytový textil a další textilní zboží.

Vlajky jsou "naše srdcovka"

Výrobní program společnosti tvoří výroba vlajek, praporů a transparentů. Od roku 2000 je LIBEA aktivním členem České vexilologické společnosti, která se zabývá studiem vlajek a praporů. V roce 2012 byla hlavním pořadatelem 5. Českého národního vexilologického kongresu s mezinárodní účastí, který se konal v Liberci.

Jsme jedinou firmou v oboru, která je držitelem značky kvality CZECH MADE, a to nepřetržitě od roku 2004. 

V roce 2018 jsme ke 100. výročí vzniku samostatného Československa vyrobili největší vlajku ČR, která je zaregistrovaná v České databance rekordů.

S nabízeným sortimentem vlajek a vlajkového příslušenství se můžete seznámit na stránkách internetového obchodu www.libea.cz.