Plánujete “mobilní dovolenou”? Molitanová deska jako ideální řešení provizorního lůžka do auta či karavanu.

Sezóna dovolených je v plném proudu. V posledních letech snad i v souvislosti s covidovým šílenstvím stoupla popularita dovolených, během kterých lidé přespávají v karavanech nebo autech. Existuje mnoho důvodů, proč lidé preferují tento typ dovolené. Jedním z nich je, že tento druh dovolené může být levnější než tradiční způsoby cestování a ubytování. Kromě toho, když člověk přespává v karavanu nebo autě, může si svůj pobyt více přizpůsobit a cestovat tam, kam se mu líbí, aniž by museli trávit čas hledáním vhodného ubytování.

Jak si ale zajistit pohodlí a klidné spaní, aby se z pohodové dovolené nestala série nočních utrpení? Pořiďte si do svého mobilního dovolenkového obydlí molitanovou desku na míru.

Pro nižší až střední váhové kategorie doporučujeme typ 2440, pro střední až vyšší kategorie typ 3050 a pro vysoké váhové kategorie typ 3555. Výběr typu molitanu lze korigovat i podle výběru výšky („tloušťky“) molitanové desky.

Dokážeme vám uříznout na míru molitanovou desku takové tuhosti, jaká vám bude vyhovovat. Na přání zajistíme výrobu potahu se zipem. Můžete si ho i sami ušít, není na tom nic složitého – s naším návodem to zvládnete snadno.

DomůObchod
Hledat